Abimin Nişanlısını Bozdum

Selam dostlar herkeze bol bol selamlar,anlatacağım olay bundan iki yada üç ay önce başımdan geçti, tamamı yaşanmış ve gerçektir.Fazla uzatmadan hikayeme başlıyayım.
Bundan iki ay evvela dayım görkemli bir düğünle dünya evine girdi. aşırı aşırı güzel bir gündü hepimiz doyasıya eğlenmiştik. Yengemin inanılmaz bir güzelliği vardı. herkezin gözü ondaydı ve ben yengeme aşık olmuştum ve dayımı çok aşırı çok lakin aşırı kıskanıyordum.
Düğünün ardından iki hafta geçmişti. dayım beni acilen kendi evine çağırdı. çok fazla çok aşırı meraklanmıştım dayımın sesi hiç iyi gelmiyordu ve korkmuştum fena bir şey olmuş olabilirdi. hemen hiç süre kaybetmeden dayımın evine gittim. Eve geldiğimde dayım bıkkın bir haldeydi dikkat çekici ki bütün gece uyumamıştı. içeri girdim ve ne olduğunu sordum dayım bana oturmamı söyledi ve zorunlu kalmasaydım seni çağırmazdım dedi.

Merakım giderek artmıştı acaba neydi sorun ve dayım sesi titreyerek beni adeta beynimden vuran kelimeyi söyledi. Dayımın erkekliği yoktu ve iki hafta boyunca yengeme dokunmamıştı. Dona kalmıştım hiç böyle bir şey beklemiyordum. sebebiyse dayım yoğun biçimde sağlıklıydı ve atletik bir yapıya sahipti. Bunu daha evlenmeden önce ailesine açıklamak istemiş lakin yapamamış ve kaynanası şüphelenmeye başlamış, çünkü kanlı çarşafı gerdek gecesinde ona vermemişlerdi.
fakat ben ne yapabilirim dediğimde dayım ikinci bombayı patlattı, evet yengemi ben sikecektim. ilk evvela şok olmuştum her süre hayalini kurup 31 çektiğim yengemi sikecektim müthiş bir duyguydu bu. Dayım bana kahveye gideceğini yengemin yatak odasında beni beklediğini söyledi ve iki saat sonra geleceğini söyledi ve çıktı.
Ben heyecanla yatak odasının yolunu tuttum bacaklarım tir tir titriyordu. ilk defa bir taze kız sikecektim hem de yengemi sikecektim. Yatak odasını kapısın açtım yengem içerdeydi ve ağlıyordu. içeriye girdim ve soyunmaya başladım ve ona da soyunmasını söyledim ama o utandığı için soyunmuyordu. Ben üzerimde sadece donumla kalmıştım ve benim 16 cm sikim donumdan çıkacak gibiydi yanına yaklaştım ve dudaklarına saldırdım. Yengem öpüşmesi bilmiyordu fakat yinede epey bir etli dudaklarının olması itibarıyla bu açığını kapatıyordu. derhal onu soymaya başladım. göğüsleri küçük ve sivri idi, göğüslerini yalayıp emiyordum ve yavaşça kilodunu çıkardım.
çok güzel bembeyaz bir şeftalisi vardı hemen yalamaya başladım. amcığı yavaş yavaş ıslanıyordu ve yengem inlemeye başlamıştı. artık oda zevk alıyordu ben bu arada donumu çıkardım ve derhal yengemin ağzına verdim ve kafasını tutarak gel git yapmaya başladım. inanılmaz zevke gelmiştim ve çok aşırı fazla geçmeden ağzında patladım. öyle bir patladım ki döllerim sular seller bunun gibi akmıştı. Yengemde az daha kusuyordu, hayatında ilk defa erkek spermi görmüştü. Benim durmaya niyetim yoktu sikim hala sertti ve hemen yengemin bacaklarını arasına geçtim sağ olsun dayım kremi kafa ucumuza koymuştu kendi sikimi ve yengemin amını kremledim ve sikimi yengemin amına dayadım bir hamlede yengemin amına dalıverdım.
Yengem müthiş bir feryat attı ortalık kan olmuştu. Ben git gele başladım. Yengemin çığlıklarının yerine inlemeler başlamıştı bundan sonra. O da aşırı büyük bir keyif alıyordu ve çok fazla çok fazla geçemeden sarsıla sarsıla boşaldı. bundan sonra yüzü gülüyordu yengem gerçekten çok aşırı çok fazla güzel bir insandı. Sikimi amında çıkardım ve yengemin götünü yalamaya başladım.

Orayı da kremledikten sonra sikimi göt deliğine yaklaştırdım. Yengem bana izin vermiyordu zayıf olduğu icin korktuğunu ve canının çok çok aşırı yanacağını söyledi lakin ben dinlemedim. Göt deliğine sikimi yavaş yavaş sokmaya başladım bağırmaya ve dişlerini sıkmaya başlanmıştır. bundan sonra tamamen götüne girmiştim kıçı kanıyordu lakin umurumda değildi. Pompalamaya başladım inanılmaz bir zevkti bu. Küçücük bir göt, bu şekilde yengemi 15 dakika boyunca cehennem azabı çektirdim ve boşaldım banyoya gidelim dedim. Banyoda da yengemi siktim amına en azından 5 kez boşaldım.

Yıkandıktan sonra yengem bana çok aşırı büyük bir keyif aldığını ve onu her zaman gelip sikebileceğimi söyledi. Dayım bu arada eve gelmişti bana teşekkür etti. bundan sonra benim evim seni evin diyerek evin yedek anahtarını bana verdi böylelikle yengemi her süre sikebilirdim. Dayım da nashsuru olmadan bir gün izlemek istediğini söyledi ve dayanamayıp o da katıldı lakin yarrağı kalkmadığı için dayımı da siktim.
bundan sonra dayımı da sikiyordum ilgi etti süre. Bunu da başka hikayemde anlatacağım. Ve biliyorum bu korkunç bir durum lakin yengem benim çocuğuma gebe. çocuğu aldırmak bunun gibi bir niyetleri bulunmamakta yani. Anlayacağınız çocuğum olmaktadır ve ya kuzenim oluyor ben de bilmiyorum ne yapacağımı. doğacak çocuğa hangi sıfat ile bakacağım inanınki zor bir hal. Devamı gelicek takipte kalın.

spacer

Leave a reply