Karım Kaynanamla Grup Sex

Anlatacağım anım size yalan gibi gelebilir fakat hepsi yaşanmış ve gerçektir,hatta bunu anlatmak ve anlatmamak arasında gidip geldim ve bir anda sizlerle ensest hikayemi paylaşmaya karar verdim. Ben 27 yaşında fiziği düz şekilde delikanlı ve sekse düşkün bir adamım. Evli biriyim ve evlendiğim bayan teyzemin kızı. Yani kayınvalidem tıpkı zamanda da teyzem olmaktadır. Karım uzun boylu yoğun şekilde güzel bir kadındır. Sanırım bu güzelliğini annesinden almış. sebebi ise teyzem de 43 yaşında olmasına rağmen hala kendine iyi bakan ve hoş bir kadındır. Kayınvalidem köyde yaşamasına rağmen sık sık bize gelip gider. gene öyle bir gündü kayınpederimle tartışmışlar o da çıkıp bize gelmiş. baş dağıtmak için birkaç gün bizde kalacaktı. Zaten çok fazla severim kayınvalidemi naturel ki kapımız ardına kadar açıktı. Bu arada benim bir araba galerim mevcut ve bilirsiniz kırmızı sat işlerinde akşam eve kaçta döneceğin hiç belli olmamakta.

fakat kayınvalidem varken özellikle her akşam eşimi arıyordum eve dönmeden bir şeye ihtiyaçları olup olmadığını soruyordum. O gün yine eşimi aradım ama eşim bana evde olmadığını söyledi. Eve biraz geç gelecekmiş sebebi ise bir arkadaşına uğraması gerekiyormuş. Neyse ben de bekleyemedim ve eve gittim. Hiç kapıyı çalmaya gerek duymadan anahtarımla kapıyı açıp eve girdim. fakat eve girdiğimde kayınvalidem salonda değildi. Ben seslendim lakin seste gelmedi. Sonra banyodan ses geldiğini ayrım ettim. Kayınvalidem banyoda duş alıyordu. O lahza kendime engel olamadım ve izlemeye başladım. Fiziği o kadar düzgündü ki kendimi onu izlemekten alamıyordum. Onu seyrederken yarrağımın da taş bu gibi olduğunu fark ettim. Bir çeşitli cesaretimi toplayıp banyoya onun yanına giremiyordum. ama o an oraya girip kaynanamı sikmeyi aşırı istiyordum.

En sonunda da bir cesaret banyoya dalıverdim. Kayınvalidem ne olmakta demeye kalmadan derhal dudaklarına yapıştım ve resmen bitirdin beni dedim. Kayınvalidem bana itiaz ediyordu lakin o an umrumda bile değildi tek amacım onu sikmekti. Hiç soyunmadan hemen kaynanamı domalttım ve amını yalamaya başladım. Hem amını hem götünü yalıyordum mükemmeldi ve yaladıkça da daha fazla azıyordum. Bir süe daha yaladıktan sonra dayanamadım ve yarrağımı amına dayadım. Yavaş yavaş sokmaya başladığımda artık kayınvalidem de azmıştı sok sok hadi diye yalvarmaya başlamıştı. Ben yarrağımı köklediğimde kayınvalidem harikasın damat ahhhh ohhhh diyerek beni daha da zevke getirmeye başlanmıştır. Bir zaman bu şekilde siktim ve daha sonra amından çıkartıp ağzına verdim. Kaynanam mükemmel sakso çekiyordu kayınpederim bu konuda aşırı şanslıydı. Bir zaman sakso çektirdikten sonra bu kez da kucağıma aldım ve alttan köklemeye başladım. Ben kökledikçe vur damat ahhhhh ohhhh diye inliyordu.

O inledikçe ben daha da kudurdum kayınvalideme kaşar sen benim kölemsin bundan sonra diyordum. Ben kökledikçe küfür ettikçe inlemelerini arttırıyordu. bundan böyle boşalmaya yaklaşmıştım o sırada kayınvalidem sakın amıma boşalma dedi. lakin benim amacım amına boşalmaktı. isterse gebe kalsın hiç umrumda bile değildi. En sonunda da dediğimi yaptım ve amına boşaldım. Kayınvalidem hala doymamıştı hemen yatak odasına götürdü beni şimdi de beni boşalt dedi. Ben de dediğini yaptım ve bacaklarını omuzuma atarak bir postada öyle siktim. Biz sikişirken karım gelmiş hiç duymamışız bile. Ben onu görünce hemen onu da yatağa aldım. O gün aynı anda iki posta daha siktim analı kızlı. artık ikisi de benim karım oldu. Her fırsatta grup sex yapıyoru.z

spacer

Leave a reply